Poznaj nasze zabiegi

W czym możemy Ci dzisiaj pomóc? Dowiedz się więcej na temat najskuteczniejszych zabiegów, którym możesz poddać swoje ciało w BodyConcept! Twoje zadowolenie i wspaniałe samopoczucie to dla nas najwyższy priorytet. Wybierz odpowiednią kategorię i przeczytaj o interesującym Cię zabiegu.

PROGRAM MIESIĘCZNY ESTHETICAL GYM

Esthetical Gym to program, który umożliwia utrzymanie idealnej sylwetki przez cały rok! Teraz profesjonalne zabiegi odchudzające, wyszczuplające i antycellulitowe dostępne są dla każdej kobiety!

Nowatorska koncepcja umożliwia znaczne obniżenie ceny i utrzymanie wysokiej skuteczności zabiegów. W abonamencie miesięcznym za jeden zabieg zapłacisz teraz tylko 10,38 zł!

ZABIEGI INTENSYWNE

Zabiegi intensywne zostały stworzone z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z odchudzaniem i pielęgnacją, chcą utrzymać uzyskane efekty lub po prostu rozprawić się z niedoskonałościami ciała. Zabiegi intensywne wykonywane w oparciu o nowoczesny sprzęt i specjalistyczne kosmetyki, znacznie przyspieszają walkę z dodatkowymi kilogramami. Już po pierwszej wizycie możemy zobaczyć efekt w postaci utraty nawet kilku centymetrów w obwodzie. Seria zabiegów pozwala uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w najbardziej problematycznych okolicach ciała.

ZABIEGI SKEYNDOR

Hiszpańska marka, która od 50 lat aktywnie przyczynia się do rozwoju kosmetyki profesjonalnej, wprowadzając na rynek produkty o unikalnych, zaawansowanych składach.

Skeyndor jako marka kosmetyków profesjonalnych jest dostępna w wybranych gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach SPA.

KWASY PURLES

Eksfoliacja kwasami to inaczej peelingi chemiczne, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Spektrum zastosowania kwasów jest bardzo szerokie. Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku cery trądzikowej, redukcji problemów dojrzałej cery. Rozjaśniają przebarwienia, niwelują blizny i rozstępy.

Zobacz wszystkie promocje +

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych.

FreshMail.pl