Manicure

W salonie BodyConcept zadbasz o swoje dłonie i stopy!

Oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających.

Aksamitnie gładka skóra i efektownie pomalowane paznokcie, to gwarancja sukcesów i dobrego samopoczucia nawet w najbardziej pochmurne dni!

Zapraszamy na zabiegi:

  • manicure,
  • pedicure,
  • kąpiel parafinowa,

Jak wygląda manicure w BodyConcept?

Zabieg manicure rozpoczynamy kąpielą, która zmiękcza skórę dłoni i przygotowuje ją do dalszych etapów pielęgnacji. Następny krok to aromatyczny peeling. Przyjemny masaż wykonywany przy okazji złuszczania naskórka doskonale odżywia skórę, a usunięcie nadmiaru zrogowaciałej skóry znacznie zwiększa siłę przenikania aktywnych składników zawartych w kremach. Kiedy skóra dłoni jest już doskonale odżywiona i nawilżona możemy przystąpić do pielęgnacji skórek i paznokci. Nadamy Twoim paznokciom wymarzony kształt – migdała lub prostokąta. Ostatni etap zabiegu to malowanie, które również uzależnione jest od indywidualnych wymagań klientki.

Możesz zdecydować się na:

  • manicure bez malowania– obejmuje zabiegi pielęgnacyjno-odżywcze,
  • manicure kolor– tradycyjny manicure z malowaniem paznokci w wybranym kolorze,
  • manicure francuski (french) – tutaj malujemy niezwykle modny biały paseczek na końcu paznokcia, a resztę płytki p okrywamy bezbarwnym lakierem i nabłyszczaczem,
  • manicure express 25’– to zabieg dla kobiet, które przed ważnym spotkaniem lub wydarzeniem potrzebują ekspresowej poprawy kondycji dłoni, taki manicure obejmuje podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, odsunięcie skórek i pomalowanie paznokci, trwa oczywiście zgodnie z nazwą jedynie 25 minut,
  • manicure hybrydowy– wygląda bardzo podobnie jak manicure ze zwykłym malowaniem – jedyna różnica polega na tym, że zamiast zwykłego lakieru nakładamy lakier hybrydowy, który utrwalony odpowiednio  zostaje na paznokciach nawet kilka tygodni! – samo malowanie na jeden kolor lub french.

Zabiegi parafinowe

Ciekawym uzupełnieniem manicure i pedicure są zabiegi parafinowe. Kąpiel w gorącej parafinie, po wcześniejszym nałożeniu odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych umożliwia dużo lepsze wchłanianie substancji czynnych. Sama parafina me również doskonałe działanie nawilżające i ochronne.

Kuracja parafinowa to doskonały sposób na regenerację zniszczonej i przesuszonej skóry dłoni i stóp.