Eternal Skeyndor

ETERNAL SKEYNDOR to intensywna terapia anti-aging z komórkami macierzystymi.

 Zabieg regenerujący o szerokim spektrum działania, opóźniający procesy starzenia się skóry, silnie odżywczy i rewitalizujący.  Zwalcza i znacznie minimalizuje zmarszczki oraz poprawia jędrność i elastyczność  skóry.  W preparatach do zabiegu wykorzystano roślinne komórki macierzyste, które inicjują procesy naprawcze komórek skóry dla zregenerowania tkanki i opóźnienia procesów starzenia się. W zabiegu ETERNAL zastosowano substancje aktywne, które przy pomocy nanoliposomów głęboko wnikają w skórę, przyczyniając się do przywrócenia skórze młodszego, zdrowszego i bardziej promiennego wyglądu.

Zabieg pozostawia skórę wygładzoną, dobrze odżywioną, a seria zabiegów pozwala zwalczyć i znacznie zminimalizować zmarszczki oraz poprawić jędrność i elastyczność skóry.

Zabieg Nagrodzony w 2008r European Cosmetics Assosiation za najskuteczniejsze składniki aktywne.

Wskazania do zabiegu:

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry z objawami starzenia (zmarszczki, brak elastyczności i napięcia skóry) oraz wymagające natychmiastowej regeneracji i odżywienia (skóra szara, pozbawiona blasku).

Zabieg ETERNAL można wykonywać również  jako uzupełnienie terapii po seriach silnych zabiegów złuszczających i zabiegach medycyny estetycznej.
Częstotliwość zabiegów: w zależności od kondycji skóry – seria 4 zabiegów co 3 lub co 7 dni; lub raz w miesiącu jako zabieg regeneracyjny.

Intensywna pielęgnacja anti-age zainspirowana najnowszymi badaniami inżynierii genetycznej.
Dostarczane za pomocą liposomów komórki macierzyste ze szwajcarskiej jabłoni Uttwiler Spatlauber zapewniają natychmiastową odnowę i regeneracje skóry. Dodatek krzemu, kwasu hialuronowego i peptydów pozwala przywrócić skórze gęstość, jędrność i głębokie nawilżenie. Główne składniki aktywne: komórki macierzyste, krzem, ceramidy, kwas hialuronowy.

Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn po 30 roku życia. Polecany szczególnie dla skóry odwodnionej, pozbawionej witalności oraz z utratą jędrności. Idealny zabieg „bankietowy”.

Pielęgnacja domowa eternal: Krem ujędrniający, Serum ujędrniające, Olejek regenerujący na noc, Krem ujędrniający na okolicę oczu, Serum regenerujące do ciała