AquaTerm Skeyndor

AquaTerm od Skeyndor to kojąca terapia bazie wody termalnej dla skóry wrażliwej. Zabieg intensywnie nawilża i dotlenia, szczególnie zalecany dla skór suchych i wrażliwych.

Rewolucyjny zabieg opracowany z myślą o problemach skóry wrażliwej i nadpobudliwej, gdy zwykłe kosmetyki zawiodły. Tak zwany zabieg SOS- o działaniu kojącym i nawilżającym dla każdego rodzaju cery, również dla skóry przedwcześnie starzejącej się. Specjalnie wyselekcjonowane ze względu na swoją wysoką tolerancję substancje aktywne, pozwalają na poprawę komfortu skóry oraz pomagają zredukować zaczerwienienia, uczucie suchości i podrażnienia. Dzięki zawartości składników aktywnych m.in. cukrów probiotycznych i ceramidów, wzmacnia ochronne warstwy lipidowe, które uniemożliwiają przenikanie przez skórę szkodliwych substancji oraz regulują utratę wody i metabolitów..
Wskazania do zabiegu:

Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, a w szczególności dla osób z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, z trądzikiem różowatym, a także dla podrażnionej i zaczerwienionej skóry.
Częstotliwość zabiegów: seria 4 zabiegów co 3 lub 7 dni.

Uspokaja i koi. Głęboko nawilża, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia, wzmacnia naczynka. Uodparnia skórę na działanie czynników zewnętrznych. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Główne składniki aktywne: woda termalna bogata w jony magnezu, cukry prebiotyczne i ceramidy.
Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych. Odpowiedni również dla kobiet w ciąży.

Pielęgnacja domowa aquatherm: Delikatne mleczko lub żel oczyszczający, Woda termalna, Płyn micelarny, Płyn do demakijażu oczu, Serum S.O.S. na naczynka, Kremy intensywnie nawilżające – FI (skóra tłusta i mieszana), FII (skóra sucha) i Anti-Age, Kojący krem na okolicę oczu, Maska łagodzącowyciszająca.
Zabiegi