Idealny pomysł na prezent – bon prezentowy!

Skarpetki pod choinką? To już niemal mityczny symbol braku pomysłu na świąteczne prezenty. Z jednej strony chcemy sprawić naszym bliskim przyjemność, ale z drugiej strony często nie mamy koncepcji na upominek, który rzeczywiście się przyda. Książka, perfumy, płyta z muzyką – to świetny pomysł na prezent.

Wymaga jednak od nas perfekcyjnej znajomości gustu, aktualnych upodobań i stanu posiadania danej osoby. Łatwo kupić coś, co się nie spodoba lub rzecz, którą sam obdarowany już sobie kupił korzystając np. z przedświątecznych wyprzedaży… Jak wybrać prezent, który przyda się bez względu na okoliczności?

Voucher do salonu kosmetycznego jest prezentem, który przyda się każdemu. Do wyboru mamy szeroką ofertę bardzo uniwersalnych zabiegów, która zaspokoi potrzeby właściwie każdej osoby, niezależnie od wieku czy płci czy stylu życia.

Jakie zabiegi możesz sprezentować bliskiej osobie w ramach bonu prezentowego BodyConcept?

  1. Pakiet Esthetical Gym – jedyny na polskim rynku abonament, w ramach którego klientka korzysta z dostępnych zabiegów odchudzających, wyszczuplających i pielęgnacyjnych, takich jak elektrostymulacja, presoterapia, termoterapia, krioterapia, termolipoliza!
  2. Pakiet zabiegów intensywnych, takich jak multikawitacja, fale radiowe, Bodyslim, czy niezwykle skuteczny endomasaż!
  3. Zabiegi pielęgnacyjne marki Skeyndor – Derma Peel, Power Corrective, Power Retinol, Aquaterm, Power Hyaluronic, Eternal czy Power C+.
  4. Peelingi chemiczne, z zastosowaniem kwasów: ferulowego, migdałowego, glikolowego, salicylowego.