Dlaczego warto?

Sprawdzona formuła biznesu jest gwarantem powodzenia zadowolonych franczyzobiorców. W dobie ogromnej konkurencyjności osiągnięcie sukcesu jest bardzo trudne. Zapraszamy do wspólnego wyznaczania trendów na rynku usług kosmetycznych w ramach franczyzy. Z nami zarobisz na pewno!

0 ZŁOTYCH

Tyle kosztuje abonament, dzięki któremu klienci mogą korzystać z zabiegów odchudzających, wyszczuplających i pielęgnujących,

0 KLIENTÓW W MIESIĄCU

Jest to przybliżona liczba klientów, którzy miesięcznie odwiedzają salony BodyConcept.

0 LAT NA RYNKU

Wieloletnie doświadczenie pozwala na ciągły rozwój i dostosowywanie narzędzi do panujących na rynku warunków.

0 SALONÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Oprócz Polski, salony BodyConcept znajdują się w takich krajach, jak Portugalia, Czechy i Brazylia.

0 ŚREDNI POZIOM ZYSKU

Stosowanie sprawdzonego know-how i zaangażowanie franczyzobiorcy przekłada się na wymierne rezultaty.

0 METRÓW KWADRATOWYCH

Taka powierzchnia już wystarczy, aby zacząć zarabiać dzięki franczyzie BodyConcept!

01 GWARANCJA RENTOWNOŚCI

Każdy Franczyzobiorca otrzymuje gwarancję rentowności, która umożliwia osiągnięcie zysku już od pierwszego miesiąca współpracy, a także szybki zwrot z inwestycji.

02 SPRAWDZONY MODEL BIZNESU

Stosowanie się do zaleceń centrali gwarantuje zysk już od pierwszego miesiąca. Działalność pod istniejącą marką niweluje ryzyko niepowodzenia biznesu.

03 WSPARCIE BIZNESU

Wsparcie sieci jest obecne na każdym etapie współpracy. Każdego dnia Franczyzobiorca korzysta z nieustannej pomocy i doradztwa.

04 NOWOCZESNY MARKETING

Stosowane przez Franczyzodawcę najnowocześniejsze techniki marketingowe dostarczają centrom do 100 nowych klientów w miesiącu.

05 PROFESJONALNE SZKOLENIA

Franczyzobiorca, jak i jego zespół, dzięki uczestnictwu we franczyzie BodyConcept zyskuje dostęp do najnowszych i najlepszych szkoleń.

06 DOSTĘP DO SPECJALISTÓW

Franczyzobiorca zyskuje również dostęp do specjalistów różnych dziedzin i profesjonalnych szkoleń, gwarantujących maksymalizację zysku.

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Warunki franczyzy

Przewidywana suma inwestycji  już od 169 000 zł netto

Opłaty miesięczne
  • miesięczna opłata franczyzowa – 1200-2400 zł (w zależności od typu centrum)
  • miesięczna opłata marketingowa – 1000 zł
Podstawowe wymagania sieci

Lokal o powierzchni od 80 do 140m2 w zależności od typu centrum. Lokalizacja – przy trakcie komunikacyjnym, z parkingiem, w pobliżu budynków użyteczności publicznej (bank, poczta lub inne usługi).

BodyConcept_Gwarancja_Rentowności

GWARANCJA RENTOWNOŚCI

System BodyConcept gwarantuje osiągnięcie zysku już w pierwszym miesiącu działalności gabinetu.

Wsparcie marketingowe

Wszelkie działania marketingowe przygotowywane są na podstawie analizy sytuacji rynkowej oraz sugestii przekazanych przez franczyzobiorców. Pracujemy zgodnie z planem rocznym, wcześniej przedstawionym członkom sieci franczyzowej.

Wszechstronną pomoc

Masterfranczyzodawca dysponuje doświadczonym i wyspecjalizowanym zespołem, który stale monitoruje centra BodyConcept®, pomaga członkom sieci wspierając ich wizytami w centrach, kontaktami telefonicznymi oraz regularnymi spotkaniami franczyzobiorców. Celem tych działań jest pomoc w osiągnięciu jak najlepszych wyników sprzedaży przez każdego członka sieci.

Elastyczność biznesowa

BodyConcept® umożliwia rozpoczęcie działalności nawet jeżeli Franczyzobiorca jest jedynie inwestorem i nie zamierza na co dzień pracować w centrum. Franczyzodawca i Franczyzobiorca wspólnie szczegółowo kontrolują postępy każdego centrum BodyConcept.

Dostęp do badań

Dział operacyjny BodyConcept® nieustannie poszukuje coraz to nowszych produktów i usług, które mogą podnieść atrakcyjność oferty i pozwolą utrzymać przewagę konkurencyjną.

Nawiążemy współpracę w następujących miastach

Dołącz do nas
Skontaktuj się z nami

Kontakt w sprawie franczyzy

Mariusz Włoczkowski

franchising@bodyconcept.pl

tel. 694 737 025

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych.

FreshMail.pl